Списък на участниците


с. 1
ГРУПА: Предметен цикъл „Философия”

ДАТА НА ОБУЧЕНИЕТО: 19-21 март 2010 г.

МЯСТО НА ОБУЧЕНИЕТО: Боровец, Хотел „Самоков”

ОБУЧИТЕЛ: Доц. д-р Димитър Денков, СУ „Св. Климент Охридски”



СПИСЪК НА УЧАСТНИЦИТЕ

Александър Ангелов Бръчков

София

95 СОУ "Проф. Иван Шишманов", София

Анелия Дончева Петрова

Хасково

ПГМЕТ "Стойчо и Кица Марчеви", Хасково

Антоанета Атанасова Кръстанова

Пловдив

РИО-Пловдив

Антоанета Евгениева Венева

София

21 СОУ "Христо Ботев"

Богомилка Кръстева Николова

София

СПТГ, София

Борис Георгиев Пецов

Хасково

ФСГ "Атанас Буров"

Валентина Славеева Стефанова

София

НПГПТО "М. Ломоносов"

Веселин Георгиев Хаджигеоргиев

Горна Оряховица

ПГЕЕ "М.В.Ломоносов", Горна Оряховица

Гинка Александрова Базиргянова

София

НТБГ

Десислава Живкова Николова

София

ПГФК "Княгиня Евдокия"

Динчо Точев Желязков

Кюстендил

ПМГ "Проф.Ем.Иванов", Кюстендил

Добрин Кирилов Добрев

Велико Търново

ВТУ "Св.св. Кирил и Методий"

Евелина Петрова Иванова-Варджийска

София

91 НЕГ

Екатерина Трифонова Бояджиева

Стара Загора

ГПЧЕ "Ромен Ролан", Стара Загора

Елена Тодорова Вретенарова

София

32 СОУ "Св. Климент Охридски", София

Здравка Тодорова Демирева

Русе

АГ "Гео Милев", Русе

Ивайло Валентинов Николов

София

12 СОУ "Цар Иван Асен ІІ"

Иваничка Славчева Иванова

Велико Търново

ЧПГ "АК-Аркус", Велико Търново

Илиана Асенова Славова

София

ІІ Английска езикова гимназия "Томас Джеферсън"

Йонита Огнянова Иванова

Плевен

МГ "Гео Милев", Плевен

Константин Георгиев Янакиев

София

СУ "Св. Климент Охридски"

Лилия Апостолова Желязкова

София

91НЕГ

Магдалена Стоянова Желязкова

Русе

МГ "Баба Тонка", Русе

Маргарита Иванова Милушева

гр.Антоново

СОУ "Св.св. Кирил и Методий", гр.Антоново

Маргарита Христова Ангелова

Русе

ПГСАГ "Пеньо Пенев", Русе

Мариана Георгиева Филипова

Добрич

ЕГ "Гео Милев", Добрич

Марияна Атанасова Ангелова

София

105 СОУ "Атанас Далчев"

Мая Ангелова Ангелова

София

21 СОУ "Христо Ботев"

Мая Петрова Петрова

Враца

ЕГ "Йоан Екзарх", Враца

Мирела Костадинова Костадинова

Габрово

ПМГ "Акад. Иван Гюзелев", Габрово

Мирослав Христов Братоев

София

47 СОУ "Христо Г. Данов"

Надежда Кръстева Петкова

Айтос

ГПАЕ "Гео Милев", Бургас

Надя Александрова Цонева

София

ПГЕА

Надя Тодорова Пелова

Монтана

ПГЛП, Монтана

Наталия Велчева Радева

Габрово

Национална Априловска Гимназия

Нина Иванова Стоенчева

Пловдив

ПГХТТ, Пловдив

Петя Койчева Кавръкова

Русе

СУ "Майор Атанас Узунов"

Пламен Маринов Георгиев

Шумен

ПГМЕТТ "Христо Ботев"

Райна Стоянова Борисова

гр.Омуртаг

ПГТЛП, гр.Омуртаг

Ралица Трендафилова Партаджиева

Златоград

СОУ "Антим І"

Розелина Гюрова Найденова-Пириндева

София

9 ФЕГ "Алфонс дьо Ламартин"

Румяна Георгиева Дамянова

Кърджали

ПГИ "Алеко Константинов", Кърджали

Румяна Петрова Никова-Енчева

Добрич

СОУ "Йрдан Йовков", гр. Тервел

Светлана Велева Бюйлекова-Иванова

Казанлък

ПМГ "Никола Обрешков", Казанлък

Светлана Димчева Янова

Бургас

СОУ "Йордан Йовков", Бургас

Соня Ганчева Тотева

София

18 СОУ "Уилям Гладстон"

Станислава Атанасова Апостолова

София

127 СОУ "Иван Денкоглу"

Стелияна Георгиева Петкова(Ангелова)

София

56 СОУ "Проф. Константин Иречек"

Татяна Ванчева Ванчева

Пловдив

СОУ "П.К.Яворов", Пловдив

Цонка Георгиева Накова

Ловеч

ГЧЕ "Екзарх Йосиф І"

с. 1

скачать файл