Програма за провеждане на втори фестивал на автентичен аврен 2013


с. 1


ПРОГРАМА

ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА

ВТОРИ ФЕСТИВАЛ НА АВТЕНТИЧЕН АВРЕН 2013
18 МАЙ 2013 г.

(СЪБОТА)


по ред

Време на участие

Наименование на организацията

Художествен ръководител




11.00

ОТКРИВАНЕ ВТОРИ ФЕСТИВАЛЕН ДЕН





1

11,05

НЧ „Йордан Йовков – 1941” с. Змеево,

община Балчик

Вокална група за изворен фолклор


Станка Калева



2

11,20

НЧ „Отец Паисий – 1942” с. Кайнарджа, община Кайнарджа”, област Силистра

Детски танцов състав „Изворче”



Росен Атанасов



3

11,45

НЧ „Тодор Пеев – 1871” гр. Етрополе,

област Софийска

Женска вокална група „Димана”

Детска вокална група „Звездица”

Индивидуални изпълнения


Дияна Гоцева



4

12,30

СОУ „Елин Пелин” гр. Варна

Учебен танцов състав от две възрасти



Тодор Тодоров и Радослав Иванов



5

13,00

НЧ „Н. Й. Вапцаров – 1925” с. Екзарх Антимово, община Карнобат, област Бургас

Фолклорна певческа група



Гинка Димитрова



6

13,15

НЧ „Христо Ботев – 1928” гр. Варна

Фолклорна група „Надежда”

Индивидуални изпълнения

Стефка Георгиева



7

14,15

НЧ „Светлина – 1924” с. Калиманци,

община Суворово

Женска певческа група „Светлина”


Душка Вълчева



8

14,30

Клуб на пенсионера и инвалида с. Страцимир, община Силистра

Фолклорна група „Авлига”



Лиляна Танева



9

14,50

НЧ „Васил Левски – 1941” с. Българка,

област Силистра 

Фолклорна група

Индивидуално изпълнение



Дочо Тотев



10

15,00

НЧ „Стефан Караджа – 1936” с. Телериг, община Крушари, област Добрич

Група за изворен фолклор



Марияна Кръстева



11

15,10

НЧ „Пробуда – 1930” с. Страшимирово,

община Белослав 

Фолклорна група „Росна китка”

Самодеен танцов състав „Надиграй ме”

Детски танцов състав „Надиграй ме”


Галина Чакърова

Диляна Василева


12

15,50

НЧ „Н. Й. Вапцаров – 1940” с. Попина,

община Ситово, област Силистра

Женска фолклорна група „Дунавски бисери”


Светла Удрева



13

16,05

НЧ „Съзнание – 1926” гр. Белослав

Фолклорна група „Българка”

Фолклорна група „Тракийка”

Стойна Добрева

Георги Германов


14

16,30

НЧ „Виделина – 1927” с. Веселие,

община Приморско

Битова група


Ирина Драчева



15

16,40

НЧ „Просвета – 1925” с. Ягнило,

община Ветрино

Група за автентичен фолклор „Яйла”

Детска певческа група „От извора”

Индивидуални изпълнения


Маринка Колева



16

17,15

НЧ „Антим І – 1907” гр. Игнатиево,

община Аксаково

Певческа група „Хризантеми”

Танцов състав „Детелини”



Георги Германов

Елена Проданова


17

17,40

НЧ „Пробуда – 1905” с. Венелин,

община Долни чифлик

Група за автентичен фолклор


Пенка Арабаджиева



18

17,50

НЧ” Христо Смирненски – 1912” с. Момчило, община Ветрино

Женска певческа група „Росна китка”

Мъжка певческа група „Бабушки кумити”


Димитричка Иванова



19

18,05

НЧ „Велико Ангелов – 1940” с. Дропла,

община Балчик, област Добрич

Група за народни песни „Ален божур”


Галин Ганчев



20

18,15

НЧ „Втори юни – 2004” с. Александрия, община Крушари, област Добрич

Фолклорна група „Текето”

Индивидуално изпълнение


Ивана Тодорова



21

18,30

Специален поздрав от дамите от Защитено жилище с.Приселци




22

18,35

Програма на Санаторно-оздравителен комплекс „КАМЧИЯ” ЕАД







9135, с. Аврен, Община Аврен, Област Варна, ул. “Тодор Ноев” №8;

факс: 052 608 858, 05106 2208, e-mail: avren_kmet@abv.bg, www.avren.bg

ISO 9001:2008




с. 1

скачать файл