Министерство на образованието, младежта и науката регионален инспекторат


с. 1

МИНИСТЕРСТВО НА ОБРАЗОВАНИЕТО, МЛАДЕЖТА И НАУКАТА

РЕГИОНАЛЕН ИНСПЕКТОРАТ ПО ОБРАЗОВАНИЕТО – СОФИЯ-ГРАД

София 1303, ул. „Антим I”, № 17, тел.:9356050, факс:9883937, e-mail: rio_sofia_grad@mon.bg, www.rio-sofia-grad.com




Списък на учениците, класирани за областния кръг на олимпиадата по математическа лингвистика за учебната 2012/2013 г.


Име

Училище

Клас

Алекс Данаилов Данаилов

18 СОУ

6

Елена Николаева Кескинова

СМГ

5

Здравко Пламенов Иванов

СМГ

6

Мартин Янков Кръндаров

СМГ

6

Никол Георгиева Обретинчева

СМГ

6

Пламен Тодоров Иванов

СМГ

6

Илиян Венциславов Иванов

СМГ

5

Иван-Александър Веселинов Мавров

СМГ

6

Николай Венелинов Бошнаков

СМГ

6

Любомира Петкова Димитрова

Свищов

5

Владимира Пламенова Иринчева

ПЧМГ

6

Антония Тонева Николова

18 СОУ

5

Михаил Мирославов Тодоров

125СОУ

7

Деница Петрова Павлова

СМГ

5

Павел Христов Христов

125СОУ

7

Александър Ангелов Желязков

ПЧМГ

5

Десислава Илиянова Илиева

СМГ

5

Теодора Димитрова Иванова

ПЧМГ

6

Никол Николаева Данкинова

НУКК

4

Тони Куон

ПЧМГ

6










Име

Училище

Клас

Боряна Кирилова Дживджанова

164 ГПИЕ

10

Веляна Георгиева Пацова

АКС

12

Ива Красимир Гумнишка

164 ГПИЕ

12

Михаил Павлинов Пасков

91 НЕГ

9

Наделина Руменова Шипочка

СМГ

8

Петя Борисова Николова

СМГ

11

Силвия Добромирова Чернева

АКГ

12

Тина Владимирова Владимирова

СМГ

8

Карина Любенова Сярова

СМГ

9

Борислав Иванов Георгиев

164 ГПИЕ

9

Доника Ивова Везирска

СМГ

8

Екатерина Йорданова Латинова

91 НЕГ




Ралица Стефанова Дарджонова

СМГ

10

Боряна Цветанова Хаджийска

І АЕГ

12

Мирела Иванова Костадинова

91 НЕГ

12

Петър Христов Вутов

91 НЕГ

12

Маргарита Иванова Цветкова

СМГ

11

Яна Валентинова Мишкова

СМГ

11

Николета Ивайлова Кьосовска

164 ГПИЕ

9

Илия Ивайлов Велев

91 НЕГ

9

Марин Светлев Иванов

164 ГПИЕ

12

Емил Емилов Нечев

АКС

10

Владислав Илиянов Антонов

І АЕГ

11

Мартин Йорданов Минчев

СМГ

11

София Любомирова Хаджиева

164 ГПИЕ

9

Александра Емилова Стефчева

91 НЕГ

9

Симона Стойкова

164 ГПИЕ

9

Стефан Дечев Стефанов

СМГ

11

Ангелина Николова Радкова

164 ГПИЕ

9

Георги Динков Динев

91 НЕГ

9

Данчо Данчев Атанасов

СМГ

9

Десислава Валериева Николова

1 АЕГ

11

Катя Иванова Ценкова

І АЕГ

8

Косара Владиславова Томова

164 ГПИЕ

9

Ле Анх Хай

АКС

10

Елица Валентинова Андонова

164 ГПИЕ

9

Иван Николаев Стамболиев

91 НЕГ

9

Люба Красимирова Гумнишка

164 ГПИЕ

9

Надежда Димитрова Димитрова

9 ФЕГ

8

Мартин Веселинов Богойчев

СМГ

8

Стефани Костадинова Митева

НПМГ

11

Мартин Валентинов Николов

164 ГПИЕ

9

Мина Борисова Иванчева

9 ФЕГ

9

Ричард Евгениев Михайлов

АКС

11

Ивета Иванова Ценкова

І АЕГ

11

Мария-Симона Николова Лазарова

91 НЕГ

9

Деница Пенчева Пенчева

164 ГПИЕ

9

Елина Светославова Бачева

164 ГПИЕ

9

Светлин Петков Тотев

СМГ

9

Яна Михайлова Дикова

СМГ

9

Мария Павлова Милева

35 СОУ

9

Росен Иванов Бойков

91 НЕГ

9

Цветина Руменова Вачева

91 НЕГ

9

Георги Спасимиров Хаджиангелов

АКС

12

Христо Владимиров Мартинов

СМГ

9

Александър Джон Роча

164 ГПИЕ

9

Георги Иванов Георгиев

91 НЕГ

9

Николай Габриел Христов

9 ФЕГ

9

София Недялкова Недялкова

СМГ

9








с. 1

скачать файл