Класиране за специалност Корабни машини и механизми пълно


с. 1

ВВМУ "Н.Й.Вапцаров"

Класиране за специалност Корабни машини и механизми - пълно


Top of Form



Име

Презиме

Фамилия

Вх.№

Бал

Кандидатства за

1

Младен

Искренов

Марков

1053

30.00

K

2

Мартин

Руменов

Симеонов

1054

30.00

K

3

Янко

Валентинов

Велков

1148

30.00

K

4

Радослав

Красимиров

Радев

1149

30.00

K

5













27.50

А

6

Слави

Валентинов

Вълчев

1032

26.50

KEЗЛИMЖУП

7

Кристиян

Миленов

Костадинов

1028

24.50

KИЗMEЛЖУ

8













24.42

А

9













24.17

А

10

Велико

Иванов

Плугчиев

1182

23.83

ЗKEЛMИЖПРСТУФ

11

Ивелин

Йовков

Ралев

1154

23.33

EKЛMИЗПУФТРЖС

12

Христиан

Авелинов

Аврамов

1092

23.33

EKMИЖЗЛ

13

Стефан

Андреев

Танев

1027

23.33

EKЛMИЖЗ

14

Димитър

Валентинов

Цветанов

1193

23.17

EKИЗMЖЛ

15

Петко

Венелинов

Марков

1036

23.00

KИMЖЛЗE

16

Владимир

Петров

Панов

1003

22.67

EЗKИЖЛMПФУРСТ

17

Николай

Станимиров

Макаров

1167

22.58

EKЖЗИЛMПРСТУФ

18

Венцислав

Стоянов

Димов

1115

22.50

EKИMЗЛПУТФЖРС

19

Христо

Пенчев

Ръцев

1194

22.08

EKИЗMЛЖПФУРТС

20

Борис

Веселинов

Нанкински

1224

22.08

KEИMЛЗЖ

21

Антон

Мирославов

Ганев

1168

22.00

ЗKЛEЖИM

22

Димитър

Антонов

Франзелов

1018

21.67

KЗMEУПИЛРФТЖС

23

Николай

Руменов

Марков

1178

21.67

EKMЖИЗЛ

24

Момчил

Неделчев

Желев

1146

21.67

EЗKЖИMЛПРСУТФ

25

Мартин

Милчев

Костов

1060

21.50

EKПУMЗИФРТ

26

Кольо

Христов

Симов

1059

21.50

EKИMЗЖЛПУТФРС

27

Левент

Мустафа

Али

1238

21.42

KЛEЖMИЗУПФСРТ

28

Андрей

Николаев

Андреев

1116

21.40

EЗKЛПРУMЖФИСТ

29













21.33

А

30

Виктор

Георгиев

Юруков

1131

21.17

EЗKЛИMЖПРУТФС

31

Стамен

Димитров

Стаменов

1090

20.92

KMEИЛЗЖПУФТРС

32

Руси

Недялков

Русинов

1174

20.92

EKMЖИЛПУФ

33

Михаил

Петков

Атанасов

1056

20.42

EKЗПУИЖЛФMРТС

34

Станислав

Ангелов

Тодоров

1044

20.42

EKПУЗРMЖФСЛИТ

35

Джунейт

Мустафа

Али

1239

20.33

KЛEЖMИЗУПФСРТ

36

Любомир

Пламенов

Михайлов

1125

20.00

EKЗИЛMЖПУРФСТ

37

Николай

Руменов

Тодоров

1100

20.00

EKЗMЖИЛПУРСФТ

38













20.00

А

39

Левент

Алиев

Юсуфов

1232

19.92

EKПУЛИЖMСТФЗР

40













19.83

A

41













19.67

А

42

Моньо

Петров

Ангелов

1089

19.67

EЗKMЖПРУСФТ

43

Румен

Антонов

Новачков

1233

19.38

EЗKЛMИЖПРУФТС

44

Златомир

Тошков

Георгиев

1074

19.17

KЗEMЖЛИПРСУФТ

45

Валентин

Иванов

Недялков

1062

18.75

KEЗПУР

46

Георги

Бориславов

Борисов

1093

17.42

EKMИЛЗЖПФУТСР

47

Владимир

Тодоров

Бяндов

1209

17.33

EЗИKMЛЖПРТУФС

48

Иван

Красимиров

Иванов

1250

16.33

ЗEKЖИЛMПРСТУФ



В класирането са запазени местата, но не са показани кандидатите, подали документи за курсанти, чиито изпитни процедури продължават до 11.00 часа на 02.08.2007г. След завършване на работата на комисията по класиране на курсантите ще бъде обявен окончателният вариант на първо класиране.Bottom of Form
с. 1

скачать файл