Кис 13” запазва правото си за промени в предварително публикуваната


с. 1
КИС 13” запазва правото си за промени в предварително публикуваната програма, като ще отразява на живо и на пълен запис всички по - важни пресконференции и събития, който биха представлявали интерес за аудиторията на програмата!
/ Умоляваме, съобщението да бъде публикувано, за което предварително благодарим! /


ПРЕДВАРИТЕЛНА ПРОГРАМА
Събота 20 април
7.30 - "Покровителя на трона" - драма

9.00 - "Природа и геометрия" - документален филм

10.00 - "Вълшебника Магориум" - детски филм

11.30 - "Добро момиче, лошо момиче" - драма

13.00 - "АРЕНА - място за срещи" - публицистика

13.30 - "Песни за душата" стари градски песни

14.00 - "Сигурно убежище" - драма

15.30 - "На гости на Шекспир" - документален филм

15.40 - "Прага" - документален филм

15.55 - "Приказки от марципан" - документален филм

16.00 - "Балканфолк" фолклор

16.45 - "Лондон" - документален филм

17.00 - "Славеите на българското радио" - документален филм

18.00 - "Роден комарджия" - драма

19.45 - "Корида - страст, дух, традиции" - документален филм

20.00 - 15 години "Северно сияние" Русе - гала концерт

21.30 - "Скалите проговарят" - документален филм

22.00 – "Под наблюдение" – трилър

00.00 – "Войниците на Тера" – екшън

2.00 – "Долината на вълците" – драма

4.00 – "Бели престилки" – комедия

5.30 – "Крадци на бижута" – екшън




Неделя 21 април

7.00 – "Добро момиче, лошо момиче" – екшън

8.30 - "Корида - страст, дух, традиции" – документален филм

8.40 - "Долмабашче" - документален филм

8.55 - "Българските места в Рим" - документален филм

9.00 - "Изворче" – фолклор за деца

9.30 - "АРЕНА - място за срещи"- публицистика

10.00 - "Покровителя на трона" - драма

11.30 - "Славеите на българското радио" - документален филм

12.30 - "Да сме живи , да сме здрави" - фолклор

13.00 - "Не ме лъжи" - драма

14.30 - "Женева и Берн" - документален филм

14.45 - "Лисабон, Белем" - документален филм

15.00 - “Фолклорна трапеза”

16.00 - Футбол - Североизточна "В" група: "Дунав 2010" - "Септември 98" /Тервел/ - пряко

17.30 - "Да опитомиш света" - документален филм

18.00 - "Александра" - драма

19.30 - "Единство в различията" - документален филм

20.05 - "Звезден път" Разград 2008 - детски концерт

21.35 - "Художника на птиците" - документален филм

22.00 - "Портал" - компютърно предаване /от 31.03/

22.30 - "Цикълът на Дрейър" - драма

00.00 – "Тъмната страна на сърцето" - драма

2.00 - "Животът на Селия" - драма

3.30 – "Пиацата" – драма

5.00 – "Всяко удоволствие се заплаща" - трилър


Понеделник 22 април
6.30 – "Заек над бездната" – драма

8.00 - ''Портал'' – компютърно предаване, 2 /повторение/

8.30 - "Българското име на дълголетието" - документален филм

9.00 - "Вечната младост" – документален филм

9.30 - "Той рисува своя приказка" - документален филм

10.00 - "Дългият път към дома" - драма

12.00 - "Фолклорна трапеза"

13.30 - "Покровителя на трона" – драма

15.00 - "Никакво къпане" - детски филм

16.30 - Документален филм

17.00 - "Балканфолк" - фолклор

17.45 - "Българското име на дълголетието" - документален филм

18.00 - "Той рисува своя приказка" - документален филм

18.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

19.00 - "Да избереш живота" – документален филм

19.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

20.00 – Футбол - Североизточна "В" група: "Дунав 2010" - "Септември 98" /Тервел/ - повторение

21.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

22.00 – "Под наблюдение" - трилър

23.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

00.00 – "Животът на Селия" – драма

2.00 – "Сини дни'' – драма

4.00 – „Красиви лъжи” – драма

6.00 - Документални филми




Вторник 23 април

6.30 – "Ветеранът" – драма

8.00 - ''Портал'' – компютърно предаване, 3 /повторение/

8.30 - "Художникът умира сам" - документален филм

9.00 - "Скалите проговарят" – документален филм

9.30 - "Ванга е винаги при нас" - документален филм

10.00 - "Александра" - драма

12.00 - "Фолклорна трапеза"

13.00 - "Заек над бездната" - драма

15.00 - "Ветеранът" - драма

16.30 - Документален филм

17.00 - "Песни за душата" - стари градски песни

17.30 - "Художникът умира сам" - документален филм

18.00 - "Скалите проговарят" – документален филм

18.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

19.00 - "Ванга е винаги при нас" - документален филм

19.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

20.00 – "Заек над бездната" - драма

21.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

22.00 – "Добро момиче, лошо момиче" - екшън

23.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

00.00 – "Покровителя на трона" - драма

2.00 – ''Заек над бездната'' – драма

4.00 – „Не ме лъжи” – драма

6.00 - Документални филми


Сряда 24 април

6.30 – "Доменика" – драма

8.00 - ''Портал'' – компютърно предаване, 4 /повторение/

8.30 - "Следи неписани" - документален филм

9.00 - "Витоша, моя любов" - документален филм

9.30 - ''Синдром'' – документален филм

10.00 - "Роден комарджия" - драма

12.00 - "Фолклорна трапеза"

13.00 - "Дългият път към дома" - драма

15.00 - "Тайните на Манхатън" - драма

16.30 - Документален филм

17.00 - "Изворче" - детски фолклор

17.30 - ''Синдром'' – документален филм

18.00 - "Витоша, моя любов" - документален филм

18.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

19.00 - "Следи неписани" - документален филм

19.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

20.00 – "Александра" - драма

21.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

22.00 – Футбол - Североизточна "В" група: "Дунав 2010" - "Септември 98" /Тервел/ - от 21.04

23.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

00.00 – "Машина за убиване" – екшън

2.00 – "Крадци на бужута''– екшън

4.00 - "Казанова" – драма

6.00 - Документални филми


Четвъртък 25 април

6.30 – "Тайните на Манхатън" – драма

8.00 - ''Портал'' – компютърно предаване, 5 /повторение/

8.30 – "Художника на птиците" - документален филм

9.00 - Сесия на Общински съвет Русе и Сесия на Общински съвет Търговище /комбинирано излъчване/

13.00 - "Фолклорна трапеза"

14.00 - Сесия на Общински съвет Русе /пряко/

17.00 - "Да сме живи, да сме здрави" - фолклор

17.30 - "Братята влюбени в България" - документален филм

18.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

19.00 - "Художника на птиците" - документален филм

19.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

20.00 – Сесия на Общински съвет Русе /повторение/

21.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

22.00 – Сесия на Общински съвет Русе /продължение/

23.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

00.00 – "Долината на вълците" – драма

2.00 – "Местопрестъплението" – трилър

4.00 – "Бели престилки" – комедия

6.00 - Документални филми




Петък 26 април

6.30 – "Александра" – драма

8.00 - ''Порта'' – компютърно предаване, 6 /повторение/

8.30 – ''Живата вечност, Гранитския дъб'' – документален филм

9.00 - Сесия на Общински съвет Две могили /пряко/

11.00 – Документален филм

12.00 - "Фолклорна трапеза"

13.00 – "Никакво къпане" - детски филм

15.00 - "Не ме лъжи" - драма

16.30 - Документален филм

17.00 - "Песни за душата" – стари градски песни

17.30 - "Славеите на българското радио" – документален филм

18.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

19.00 - "Живата вечност, Гранитския дъб" – документален филм

19.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

20.00 – Сесия на Общински съвет Две могили /повторение/

21.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

22.00 – Сесия на Общински съвет Търговище /повторение от 25.04/

23.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

00.00 – "Кошмарът на баровеца" – драма

2.00 - ''Пиацата'' – драма

4.00 - "Тъмната страна на сърцето" – драма



5.30 – "Париж - Тамбукту'' – драма
с. 1

скачать файл